Podczas pikniku zebrano 15 150 zł na odbudowę stanicy WOPR

Region, Żywiec, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 22.05.2019 16:20, PG
W sobotę (08.06.) odbędzie się kolejne charytatywne wydarzenie w ramach wsparcia odbudowy spalonej stanicy WOPR.
Podczas pikniku zebrano 15 150 zł na odbudowę stanicy WOPR

W sobotę (11.05.) w „Tawernie pod Żaglem” odbył się piknik charytatywny na odbudowę spalonej stanicy WOPR w Międzybrodziu Bialskim. W wydarzeniu licznie wzięli udział kucharze z całej Polski, m.in. uczestnicy Master Chefa czy Hell’s Kitchen. Mnóstwo mieszkańców przyszło na tę właśnie imprezę. Udało się także zlicytować wiele przedmiotów, z których dochód zasili konto zbiórki na rzecz odbudowy bazy WOPR.

Jak poinformowali organizatorzy udało się zebrać 15 150 zł.

Tymczasem w przygotowaniu jest kolejne wydarzenie charytatywne mające na celu wspomóc odbudowę stanicy WOPR. W sobotę (08.06.) odbędzie koncert w centrum kultury w Żywcu. Szczegóły na plakacie:W połowie marca tego roku całkowitemu spaleniu uległa stanica beskidzkiego WOPR w Międzybrodziu Bialskim. Spaliła się dyżurka, hangary, pomieszczenia gospodarcze wraz ze sprzętem ratowniczym oraz 3 łodzie motorowe i kilka wiosłowych.- To wyjątkowe miejsce i wyjątkowi ludzie, którzy bezinteresownie, niezależnie od pogody i pory dnia, niosą pomoc tysiącom ludzi wypoczywającym nad wodą. Stracili w ciągu kilku chwil wszystko- cały dorobek kilku pokoleń ratowników. Pomóżmy im odtworzyć to miejsce. Być może to właśnie nam przyjdzie skorzystać z ich pomocy.- tak sprawę opisują organizatorzy zbiórki pieniężnej na odbudowę zniszczeń.

Wpłacać można tutaj: https://zrzutka.pl/56hu8k

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy