Przestrzeń, którą warto się pochwalić

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Kultura - Rozrywka, MAGAZYN, Wiadomości, 28.04.2020 11:15, PAN
Rusza kolejna edycja konkursu Urzędu Marszałkowskiego na najlepsze realizacje urbanistyczne i architektoniczne w regionie
Przestrzeń, którą warto się pochwalić
Celem konkursu jest promocja realizacji urbanistycznych i architektonicznych kształtujących wysokiej jakości przestrzeń publiczną, poprawiającą jakość życia mieszkańców regionu. Konkurs organizowany jest przez Samorząd Województwa Śląskiego we współpracy ze katowickim oddziałem Stowarzyszenia Architektów Polskich oraz śląskim oddziałem Towarzystwa Urbanistów Polskich.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Zgłaszać można realizacje z terenu województwa śląskiego, które zostały zakończone w ubiegłym roku kalendarzowym.

Laureatów wybierze jury składające się z członków WKU-A, ale swoich faworytów wybiorą także mieszkańcy, którzy w trakcie plebiscytu o specjalną nagrodę publiczności, będą mogli głosować na swoją ulubioną realizację. Wszystkie nominowane i wyróżnione realizacje zostaną zgłoszone do ogólnopolskiej edycji konkursu Towarzystwa Urbanistów Polskich.

Informacje dotyczące konkursu można znaleźć na stronie npp.slaskie.pl .

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy