Temat trudny, ale koniecznie trzeba go podtrzymywać

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Kultura - Rozrywka, MAGAZYN, Wiadomości, 03.11.2021 15:27, PAN
Ukazał się tomik literacki zawierający eseje tegorocznych finalistów Wojewódzkiego Konkursu Historyczno-Literackiego „Prawda i kłamstwo o Katyniu”
Temat trudny, ale koniecznie trzeba go podtrzymywać

Odbywające się 2 listopada „Zaduszki Katyńskie”, organizowane od dziewięciu przez poseł do Parlamentu Europejskiego Jadwigę Wiśniewską były okazją do premiery tej wyjątkowej i bardzo ważnej pozycji wydawniczej. Uroczystość odbyła się w sali koncertowej Polskiego Radia Katowice. Konkurs stwarza młodym ludziom szanse na debiut literacki. Pierwsza edycja konkursu odbyła się 12 lat temu. W ty roku do jury napłynęło prawie 200 prac z 41 miejscowości województwa śląskiego, m.in. Bielska-Białej i Żywca. Drugie miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych zajął Dawid Pawlik z I LO w Żywcu.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy