Wielkie gwiazdy na scenie w Czechowicach-Dziedzicach

Region, Bielsko-Biała, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 07.08.2019 19:49, PAN
Wielkie gwiazdy na scenie w Czechowicach-Dziedzicach

W Parku Miejskim „Lasek”, a nie na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, gdzie trwają prace modernizacyjne, odbędą się tegoroczne - 45. Dni Czechowic-Dziedzic. Wracające po latach do „Lasku” święto miasta odbędzie się w dniach 24 i 25 sierpnia.

Sobotnie imprezy rozpoczną się od maratonu zumby przygotowanego przez Agnieszkę Kozioł. Następnie zabawę zacznie rozkręcać DJ Mellow. W finale wieczoru w taneczne rytmy wprowadzi publiczność Reni Jusis. Następnie sceną zawładnie Gromee – polski DJ, kompozytor i producent muzyczny, którego hity od kilku lat nie schodzą z anten radiowych. Całość zostanie zaprezentowana w atrakcyjnej oprawie świetlnej i multimedialnej.

Niedziela będzie miała spokojniejszy charakter. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w XXXI Rodzinnym Rajdzie Rowerowym, który swą metę będzie miał właśnie w „Lasku”, zaś Miejska Biblioteka Publiczna zaproponuje „Chwilę z Biblioteką”, czyli rodzinny piknik pod chmurką. Uczestników rajdu powitają czechowicki zespół Audio Cases oraz Big Band pod dyrekcją Jarosława Grzybowskiego. Następnie publiczność będzie miała okazję posłuchać największych przebojów muzyki w programie Stars&Hits, w którym zaprezentują się Barbara Melzer, Kaja Paschalska, Maria Tyszkiewicz, Bilguun Ariunbaatar i Artur Chamski.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy