Zróbmy sami laurkę dla mam. Akcja w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała

Region, Bielsko-Biała, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 21.05.2019 15:03, INFORMACJA PRASOWA
Zróbmy sami laurkę dla mam. Akcja w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała
Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami i to doskonała okazja do rodzinnych zabaw i wspólnie spędzonego czasu. 25 i 26 maja w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała na rodziny czeka przedstawienie teatralne oraz warsztaty plastyczne, na których powstaną podarunki dla mam. Wstęp bezpłatny.

W sobotę 25 maja w ramach cyklu „Smyki teatrzyki” najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała poznają niezwykłą historię córki sułtana. Czy tajemniczemu przybyszowi, który zna przepis na cudowny napój, uda się rozwiązać problem chorej dziewczyny? Edukacyjny spektakl zapewni małym widzom wiele zabawy, ale też będzie zawierać cenne informacje na temat zdrowego odżywiania, znaczenia aktywnego spędzania czasu wolnego oraz troski o środowisko.

Czym obdarować mamę z okazji jej święta? To pytanie zadaje sobie wiele dzieci. Warto wcześniej własnoręcznie przygotować upominek, który najlepiej wyrazi ciepłe uczucia. W niedzielę 26 maja najmłodsi przygotują kolorowe laurki, które będą ozdabiane techniką scrapbookingu. Kartki będą wyklejane kolorowymi napisami i dekoracjami z papieru kolorowego, tasiemek, koronek czy taśmy. Uczestnicy będą mogli również pomalować i ozdobić styropianowe serca oraz oryginalne, drewniane figurki flamingów. W ruch pójdą farby, brokat, piórka i wycinanki, a wszyscy zainteresowani będą mieli okazję poznać sposób ozdabiania techniką decoupage. Powstałe prace z pewnością ucieszą mamy i będą ciekawą alternatywą dla tradycyjnych kwiatów.

Atrakcje z okazji Dnia Matki odbędą się 25 i 26 maja w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała przy al. Bohaterów Monte Cassino 421. Przedstawienie zostanie odegrane 25 maja o godz. 15.00 i 17.00. Warsztaty będą prowadzone w niedzielę od godz. 11.00 do 16.00. Wstęp bezpłatny!

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy