10 czerwca zamknięcie drogi Kobiernice - Oczków. OBJAZDY

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 08.06.2021 08:31,
Szykują się poważne utrudnienia dla kierowców.
10 czerwca zamknięcie drogi Kobiernice - Oczków. OBJAZDY

W czwartek, 10 czerwca br. o godz. 12.00 będzie wprowadzona nowa organizacja ruchu na DW 948. Na odcinku Kobiernice (skrzyżowanie z DK 52) – Oczków (skrzyżowanie z DW 946) droga będzie zamknięta dla ruchu tranzytowego. Ruch pojazdów odbywać się będzie objazdem: przez DK 52, S 1 (Bielsko Biała-Żywiec), DW 946 (Żywiec – Oczków). Skrzyżowania i punkty węzłowe na trasie objazdu, zostaną oznakowane zgodnie z zatwierdzonym projektem organizacji ruchu.

Jednocześnie, na odcinku od skrzyżowania DW 948 z ulicami Banasia i Bielską w Międzybrodziu Bialskim do skrzyżowania DW 948 z ul. Beskidzką w Międzybrodziu Żywieckim dopuszczony będzie warunkowo ruch pojazdów budowy, ruch pojazdów lokalnej komunikacji zbiorowej oraz dojazd do posesji przy ulicach: Szlak, Kamieniec, Wypoczynkowa, Sportowa, Strażacka, Miodowa, Kotelnica, Wiosenna, Orionistów, Gajni i Toczków i Żywieckiej.

Kierowcy pozostałych pojazdów skorzystają z objazdu: od skrzyżowania DW 948 z ul. Bielską w Międzybrodziu Bialskiim, przez ulice Bielską, Górską, Żywiecką do drogi S1 i dalej przez S1 do węzła Żywiec, następnie przez zjazd S1, DW 946 i DW 948 w kierunku skrzyżowania DW 948 z ul. Beskidzką w Międzybrodziu Żywieckim.

Lider konsorcjum wykowawczego, firma Strabag informuje także, że na planowanym do zamknięcia odcinku od Międzybrodzia Bialskiego Do Żywieckiego „w pierwszym etapie będą realizowane roboty związane m.in. z niezbędną wycinką kolidujących drzew, roboty mostowe na obiekcie nad Suchym Potokiem w m. Międzybrodzie Bialskie.” Obiekt ten zostanie rozebrany, a ruch będzie odbywał się wahadłowo mostem tymczasowym.


źródło: ZDW Katowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy