Podbeskidzie zaczęło przygotowania do sezonu

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 07.06.2021 19:57, PAN
Piłkarze Podbeskidzia Bielsko-Biała nie mają nowego trenera, ale wznowili dziś zajęcia
Podbeskidzie zaczęło przygotowania do sezonu

Pierwsze zajęcia odbyły się w bazie w Dankowicach pod okiem trenerów Dariusza Kołodzieja i Adriana Oleckiego – Do czasu ogłoszenia nowego szkoleniowca, który obejmie zespół, ci trenerzy będą prowadzili zajęcia treningowe – mówi Łukasz Piworowicz dyrektor sportowy klubu.

W treningu wzięli udział wszyscy zawodnicy znajdujący się w kadrze Górali oprócz Petera Wilsona, który wyjechał na zgrupowanie reprezentacji Liberii, oraz Jakuba Bierońskiego, który otrzymał dłuższy urlop ze względu na udział w zgrupowaniu kadry do lat 19 (31.05-3.06 w Gniewinie).

Z Milanem Rundiciem klub zawarł porozumienie, na mocy którego zawodnik został zwolniony z uczestnictwa w zajęciach, ponadto dwóch zawodników znajduje się na kwarantannie i nie mogło wziąć udziału w treningu.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›