reklama

103. urodziny bielszczanki!

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 06.06.2023 10:47,
2 czerwca bielszczanka Ewa Bebek świętowała 103. urodziny. W tym dniu odwiedzili ją liczni goście, których jubilatka przyjęła z otwartym sercem i wdzięcznością za życzenia, kwiaty, listy gratulacyjne i słodycze.
103. urodziny bielszczanki!

Wśród gości pani Ewy byli m.in. przedstawicielki bielskiego samorządu – przewodnicząca Rady Miejskiej Dorota Piegzik-Izydorczyk i dyrektor Biura Rady Miejskiej Danuta Brejdak oraz proboszcz Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Starym Bielsku ks. dr Piotr Szarek.

Ewa Bebek urodziła się 103 lata temu w Starym Bielsku i całe życie mieszkała w naszym mieście – obecnie na osiedlu Złote Łany. W jej domu w Starym Bielsku było siedmioro rodzeństwa. Niestety na świecie nie ma już nikogo z jej rodziny.

Życie pani Ewy nie było łatwe. Podczas wojny została skierowana na przymusowe roboty do Niemiec. Po wojnie 30 lat pracowała w Zieleni Miejskiej, kolejne lata w Apenie.
103-latka nadal samodzielnie czyta i lubi oglądać telewizję.


źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy