Motocyklista zginął w wypadku na Sarnim Stoku

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 01.06.2023 11:43,
Bielscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w środę (31.05) na skrzyżowaniu ulic Warszawska – Sarni Stok w Bielsku-Białej.
Motocyklista zginął w wypadku na Sarnim Stoku
Do zdarzenia doszło w środę przed 17.00 na skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Sarni Stok w Bielsku-Białej.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 46-letni kierowca toyoty wyjeżdżając z ulicy Sarni Stok na ulicę Warszawską, zderzył się z motocyklistą, który jechał w kierunku centrum. Pomimo podjętej akcji reanimacyjnej, 32-letni kierowca jednośladu zmarł. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne okoliczności oraz przyczyny tego tragicznego w skutkach wypadku.

- Niestosowanie się do przepisów ruchu drogowego, między innymi poprzez nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu, czy nadmierną prędkość, może skończyć się tragedią. Dlatego tak ważne jest zachowanie szczególnej ostrożności na drodze i przewidywanie niebezpiecznych sytuacji, stosując się do zasady ograniczonego zaufania - informują policjanci.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy