2 czerwca pogrzeb wójta gminy Jaworze

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 31.05.2023 10:28,
śp. Radosław G. Ostałkiewicz zginął w tragicznym wypadku we Włoszech.
2 czerwca pogrzeb wójta gminy Jaworze
Urząd Gminy Jaworze informuje, że pogrzeb wójta gminy Jaworze śp. Radosława G. Ostałkiewicza odbędzie się w najbliższy piątek (2 czerwca) o godzinie 14:00 w Parafii Św. Franciszka w Bielsku-Białej – Wapienicy (ul. Przy Torach 1).

Rodzina zmarłego wójta prosi o to, by zamiast kwiatów i wieńców, przekazywać datki na rzecz ZHP Chorągiew Śląska – Hufiec Beskidzki.

Dane do przelewu:
Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Śląska – Hufiec Beskidzki
ul. Chopina 3, 43-300 Bielsko-Biała

ING Bank Śląski
06 1050 1070 1000 0001 0004 2118
Tytuł: darowizna na działalność statutową – Jaworze

Rodzina prosi równocześnie – w szczególności przedstawicieli mediów – o uszanowanie prywatności bliskich wójta, a zwłaszcza o nierejestrowanie uroczystości pogrzebowych urządzeniami audio-wizualnymi.

Osoby chcące uczestniczyć w ceremonii pogrzebowej w formie online, będą mogły wziąć w niej udział za pośrednictwem platformy YouTube.

Link do transmisji.

xxx

44-letni wójt gminy Jaworze Radosław Grzegorz Ostałkiewicz zginął na początku maja w wypadku we Włoszech, gdzie przebywał w delegacji służbowej. Wypadł z okna hotelu na czwartym piętrze.

- Nieszczęśliwy wypadek wydarzył się na Sardynii (Włochy) w trakcie pobytu służbowego na wyjeździe studyjnym organizowanym przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Ziemia Bielska”, w którym brali udział samorządowcy z powiatu bielskiego. Aktualnie toczy się postępowanie, prowadzone przez włoskie służby, z którymi w kontakcie są polskie służby dyplomatyczne. Informacje o dacie pogrzebu przekażemy w późniejszym czasie – po zakończeniu wszelkich formalnych procedur we Włoszech i w Polsce

- informował Urząd Gminy Jaworze.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy