50 lat lat razem! Niezwykła uroczystość w ratuszu

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 22.10.2020 16:00, fot. Paweł Sowa/Wydział Prasowy UMBB
50 lat lat razem! Niezwykła uroczystość w ratuszu

Okoliczności zewnętrzne sprawiły, że również świętowanie jubileuszów pożycia małżeńskiego musiało zmienić formułę. Nie ma już uroczystego wspólnego spotkania w Ratuszu, tylko poszczególne pary o umówionej godzinie odbierają indywidualnie medal przyznany im przez Prezydenta RP. Wszystko to w trosce o zdrowie jubilatów.

Urzędzie Stanu Cywilnego 22 października medale za 50-letnie pożycie małżeńskie odebrały następujące pary: Mirosława i Henryk Ankudowiczowie, Tamara i Kazimierz Bartniccy, Genowefa i Stanisław Bąkowie, Grażyna i Aleksander Benowie, Sylwestra i Stanisław Bindowie, Władysława i Mieczysław Byrscy, Aleksandra i Jan Fuczikowie, Grażyna i Jerzy Golasikowie, Maria i Tadeusz Gołębiowscy, Kazimiera i Franciszek Kamińscy, Irena i Włodzimierz Piekutowscy, Danuta i Robert Polaczkowie, Anna i Stanisław Porębscy, Maria i Janusz Szczygielscy, Ewa i Jan Szpakowie, Krystyna i Stanisław Śliwkowie, Halina i Jan Włochowie, Danuta i Edward Wolny.

60-lecie wspólnego życia obchodzili - Zofia i Franciszek Gandorowie oraz Emilia i Marian Tycowie. 65 lat wspólnie świętowali Olimpia i Włodzimierz Gackowie, Helena i Tadeusz Kubicowie oraz Jadwiga i Jan Wójciccy. Do rekordzistów, którzy w tym dniu odebrali gratulacje za 70 lat pożycia małżeńskiego, należą państwo Halina i Gustaw Lorkowie.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy