6 kwietnia pogrzeb wicestarosty powiatu bielskiego Będzie transmisja

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 03.04.2021 17:26,
6 kwietnia odbędzie się ostatnie pożegnanie śp. Grzegorza Szetyńskiego. Uroczystości odbędą się w kościele parafialnym pw. świętych Ap. Szymona i Judy Tadeusza przy ul. Parkowej 1 w Kozach. O godz. 14:30 będzie różaniec, a o godz. 15:00 rozpocznie się msza pogrzebowa.
6 kwietnia pogrzeb wicestarosty powiatu bielskiego Będzie transmisja

W związku z trudną sytuacją związaną z pandemią COVID-19 nie wszyscy chętni będą mogli osobiście wziąć udział w pogrzebie. Limit wiernych w kościele, to tylko 37 osób. Każdy może uczestniczyć w ceremonii za pośrednictwem transmisji on-line. Poniżej podajemy link do YouTube`a parafii. Transmisja z pogrzebu będzie dostępna maksymalnie pół godziny przed rozpoczęciem uroczystości.

https://www.youtube.com/channel/UC5UrP2fvM3-XOjI7-9FGmzg

Śp. Grzegorz Szetyński, mieszkaniec Kóz z samorządem powiatu bielskiego był związany od 15 lat. Do Rady Powiatu został wybrany podczas wyborów w 2006 r. Rok później pracował już jako członek Zarządu, a od 2010 r. pełnił nieprzerwanie funkcję wicestarosty. Radni powiatowi powierzali mu to stanowisko w sumie w kolejnych 3 kadencjach.

Samorządowiec zmarł 22 marca, w wieku 61 lat. Spocznie na cmentarzu parafialnym, który znajduje się obok kościoła.

źródło: M. Fritz / Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy