Bielski ratusz wstrzymuje bezpośrednią obsługę mieszkańców

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 24.01.2022 11:46,
Zmiany obowiązują od 25 stycznia.
Bielski ratusz wstrzymuje bezpośrednią obsługę mieszkańców

Urząd Miejski w Bielsku Białej poinformował, że w związku z narastającą liczbą zachorowań na COVID-19 od wtorku 25 stycznia aż do odwołania Urząd Miejski w Bielsku-Białej wstrzymuje bezpośrednią obsługę mieszkańców.

Po wcześniejszym umówieniu się będzie można załatwić swoje sprawy w Wydziałach:
- Dochodów Budżetowych
- Geodezji i Kartografii
- Gospodarki Odpadami
- Komunikacji
- Ochrony Środowiska i Energii
- Polityki Społecznej
- Spraw Obywatelskich i Przedsiębiorczości
- Urbanistyki i Architektury
oraz
w Urzędzie Stanu Cywilnego

Umawiać można się telefonicznie lub – tam, gdzie jest to możliwe – za pośrednictwem systemów kolejkowych. Wykaz numerów telefonów do wszystkich komórek organizacyjnych Urzędu Miejskiego dostępny jest na stronie internetowej w zakładce Mieszkaniec – Wydziały Urzędu Miejskiego.

Wszystkie dokumenty składane do tej pory w Biurze Obsługi Interesanta będzie można pozostawić w specjalnej skrzynce podawczej wystawionej przed budynkiem Urzędu Miejskiego przy placu Ratuszowym 6.

- Bez wcześniejszego umawiania się będzie można dokonywać płatności w kasach Urzędu Miejskiego oraz rejestrować zgony w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Przypominamy równocześnie o możliwości załatwienia wielu urzędowych spraw za pośrednictwem platformy ePUAP, a także mailowo bądź telefonicznie.

Wszystkie wprowadzone zmiany podyktowane są troską o zdrowie bezpieczeństwo nas wszystkich

- czytamy w komunikacie UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy