Jedyny taki McDonald's w Polsce

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 21.11.2022 15:10,
Lokal otwarty został w Ustroniu.
Jedyny taki McDonald's w Polsce
McDonald’s postanowił jedną ze swoich restauracji… zrobić na drutach! Lokal znajdujący się przy ul. Wiejskiej 1 w Ustroniu, został zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz, otulony kolorowymi materiałami tak, żeby stał się swego rodzaju swetrem.


Firma informuje, że to najbardziej przytulna restauracja w Polsce, która wygląda jakby była zrobiona z włóczki. Jej pojawienie się w Ustroniu nie jest przypadkowe i powiązane jest z powrotem Burgera Drwala do oferty McDonald’s.

W tym roku będzie dostępny w aż 5 wariantach: klasycznym, podwójnym, z kurczakiem, z żurawiną (do 20.12) oraz na ostro (od 21.12). Jednak to nie wszystko! Wraz z kultowym Drwalem do McDonald’s powracają przepyszne zakręcone frytki z sosem śmietanowym, którym nie da się oprzeć, a w styczniu fani burgera mogą liczyć na noworoczną niespodziankę!

− To naprawdę duże wyróżnienie dla naszej restauracji. Jestem dumny i szczęśliwy, że to właśnie lokal w Ustroniu może cieszyć oko nie tylko mieszkańców, ale również wszystkich turystów. To jedyny taki Mak w Polsce i na świecie, który będzie otwarty dla gości od 21 do 27 listopada, dlatego zachęcam wszystkich do zobaczenia go na żywo. Dodatkowo zdradzę, że już od dzisiaj można w nim zjeść Burgera Drwala, zanim 23 listopada pojawi się w innych restauracjach w Polsce – zdradza Andrzej Maziarz, franczyzobiorca McDonald’s, prowadzący restaurację w Ustroniu.źródło: informacja prasowa

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy