Kolejne Złote Gody w Bielsku-Białej

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 27.11.2020 12:00, fot. USC w Bielsku-Białej
Kolejne pary świętujące w tym roku 50 lat małżeństwa odebrały w Urzędzie Stanu Cywilnego w Bielsku-Białej medale przyznane przez Prezydenta RP za długoletnie pożycie.
Kolejne Złote Gody w Bielsku-Białej

Pandemia sprawiła, że świętowanie jubileuszów pożycia małżeńskiego – jak wiele innych uroczystości i wydarzeń - musiało zmienić formułę. Obecnie nie odbywają się uroczyste spotkania małżonków-jubilatów z prezydentem Bielska-Białej, jedynie poszczególne pary o umówionej godzinie przychodzą do USC i odbierają przyznane im medale. Wszystko to w trosce o zdrowie szacownych jubilatów.

24 listopada w bielskim Urzędzie Stanu Cywilnego medale za długoletnie pożycie małżeńskie odebrały następujące pary: Krystyna i Jan Hankusowie, Halina i Zenon Huczkowie, Stanisława i Tadeusz Jakóbkowie, Rozalia i Wojciech Kiejnichowie, Urszula i Jan Krupińscy, Helena i Ryszard Słowikowie, Alicja i Witold Sternikowie, Agnieszka i Ryszard Trzcińscy oraz Maria i Józef Wandzlowie.

25 listopada medale otrzymali małżonkowie: Zofia i Wacław Gumulowie, Lidia i Kazimierz Jendrzejowie, Maria i Aleksander Rytwińscy, Jadwiga i Stanisław Stańcowie, Halina i Zygmunt Stanclikowie, Barbara i Karol Steklowie, Alfreda i Roman Tabakowie, Maria i Marek Zaprzałowie.

26 listopada do USC zaproszeni zostali - Maria i Zygmunt Cyranowie, Wiesława i Kazimierz Draszkowie, Elżbieta i Stanisław Droździkowie, Jadwiga i Zygmunt Pawińscy, Stanisława i Zygmunt Szutowie, Ewa i Adam Wilkowie. Tego dnia Emilia i Adam Koniorowie przyjęli gratulacje i życzenia z okazji 60-lecia wspólnego życia.

na zdjęciu: Lidia i Kazimierz Jendrzejowie

źródło: UM Bielsk-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy