Konkursy na dyrektorów rozstrzygnięte

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 08.06.2022 08:12,
Nowa dyrektor w Powiatowym Ognisku Pracy Pozaszkolnej „Art” w Czechowicach-Dziedzicach, bez zmian w czechowickim Zespole Szkół Specjalnych nr 4. Znamy rozstrzygnięcia konkursów, przeprowadzonych przez bielskie starostwo.
Konkursy na dyrektorów rozstrzygnięte

Od września czechowickim POPP „Artem” pokieruje Izabela Kowal, dotychczasowy pracownik tej placówki. Zastąpi wieloletnią dyrektor Wandę Gryboś-Sznel, która przechodzi na emeryturę. Placówka organizująca czas wolny dzieciom i młodzieży z powiatu bielskiego nie powinna mieć tajemnic przed nową szefową. Izabela Kowal, to nauczyciel kół tanecznych w POPP „Arcie” od 20 lat. Jest absolwentką wydziału pedagogiczno-artystycznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, może pochwalić się też m.in. studiami podyplomowymi z organizacji i zarządzania w oświacie.

Zespołem Szkół Specjalnych nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach kolejne 5 lat pokieruje Magdalena Sobieska-Leśniak. Będzie to dla niej druga kadencja na tym stanowisku.

Obie placówki są jednostkami organizacyjnymi Powiatu Bielskiego. Konkursy przeprowadzono ponieważ obu przypadkach w te wakacje upływa obecna 5-letnia kadencja.

źródło: Powiat Bielski

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy