Ruszyły szczepienia populacyjne w Szpitalu Wojewódzkim

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 12.04.2021 14:22, INFORMACJA PRASOWA
Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej we wtorek 13 kwietnia rozpoczyna tzw. szczepienia populacyjne.
Ruszyły szczepienia populacyjne w Szpitalu Wojewódzkim

W pierwszym tygodniu, zgodnie z harmonogramem dostaw szczepionek z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych, pierwszą dawką szczepionki przeciwko Covid 19 zaszczepionych zostanie 900 osób. Podobnie ma być w kolejnych tygodniach.

Ze względu na ograniczoną liczbę szczepionek w pierwszej kolejności szczepione będą osoby w wieku 70 plus i 60 plus. W następnej kolejności wyznaczone zostaną terminy szczepienia dla młodszych roczników, uwzględnionych w harmonogramie Ministerstwa Zdrowia.

W sprawie ustalenia terminu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 534 772 113.

W Szpitalu Wojewódzkim punkt rejestracji od wtorku będzie mieścił się na parterze. Jednocześnie Szpital Wojewódzki będzie szczepił drugą dawką nauczycieli oraz służby mundurowe.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy