Profesjonalne Mycie Okien w twoim domu i firmie

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 11.04.2021 07:16, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Okres wiosenny za pasem, a co za tym idzie porządki w firmie i domu.
Profesjonalne Mycie Okien w twoim domu i firmie
Mycie okien, gładkich elewacji, a także witryn sklepowych, które przyciągają uwagę potencjalnych kupców. Jeśli nie chcesz zaprzątać sobie głowy powyższymi czynnościami, dobrze trafiłeś! Firma CleanUP z Andrychowa zajmująca się myciem na wysokościach ekologiczną wodą demineralizowaną zrobi to dla Ciebie.


Główną zaletą wody demineralizowanej jest to, że pozbawiona została minerałów, które niekorzystnie wpływają na jakość mytej powierzchni. Dzięki temu po wykonanej usłudze nie zostają zacieki, osad i suche plamy.

Mycie wykonujemy z ziemi, dzięki specjalnym tyczkom wykonanym z włókna węglowego, których lekkość i wytrzymałość umożliwia prace aż do 15 metrów wysokości. Na końcu tyczki dobierane są odpowiednie szczotki w zależności od rodzaju mytej powierzchni.Co dokładnie myjemy?
- Okna na wysokości
- Fasady szklane
- Panele słoneczne
- Elewacje gładkie
- Witryny sklepowe
- Rolety zewnętrzne

Ile to kosztuje?
Ceny mycia w przypadku większych powierzchni (powyżej 100 m2) to 4 zł za m2. Mycie mniejszych powierzchni wyceniane jest indywidualnie.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy