Setne urodziny w Święto Niepodległości

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 13.11.2020 16:02, fot. z rodzinnego archiwum

11 listopada - w Święto Niepodległości – 100-lecie urodzin obchodziła Stefania Żegota.


Setne urodziny w Święto Niepodległości

Z okazji tego pięknego jubileuszu dzień później w imieniu władz samorządowych gratulacje i życzenia złożyła stulatce przedstawicielka Biura Rady Miejskiej Bielska-Białej.

Pani Stefania urodziła się 11 listopada 1920 r. w Olszówce. W 1946 roku wyszła za maż za Józefa Żegotę, który podczas II wojny światowej przeszedł cały szlak bojowy, aż do Berlina. Pracowała w Zakładach Przemysłu Wełnianego Welux.

Stefania Żegota urodziła trzy córki. Ma czterech wnuków i czworo prawnucząt. W młodości jeździła na nartach i uwielbiała dużo czytać. Całe swoje życie pani Stefania była - i nadal jest - pogodna, uśmiechnięta, pełna miłości i dobroci. Zawsze pomaga bliskim i znajomym oraz aktywnie uczestniczy w wychowaniu kolejnych pokoleń.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy