To tutaj organizują najlepsze wesela w górach

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 13.11.2020 11:16, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Czy zastanawiasz się gdzie organizowane są tam najlepsze przyjęcia weselne? Sprawdziliśmy! Przeczytaj i przekonaj się, jaką mają receptę na sukces.
To tutaj organizują najlepsze wesela w górach

W Hotelu Alpin spełniają marzenia o niepowtarzalnym i przepięknym weselu w Beskidzie Śląskim. Do Waszej dyspozycji oddana jest Sala Szklana, w której można zorganizować przyjęcie weselne do 150 osób. Decyzję o zorganizowaniu u nas swojego przyjęcia weselnego możecie podjąć po zapoznaniu się z ich ofertą weselną, którą szczegółowo przedstawi jeden z koordynatorów weselnych. Takie spotkanie może odbyć się zarówno tradycyjnie w Hotelu, jak i online. W obu przypadkach koordynatorzy odpowiedzą na wszystkie nurtujące Was pytania, jak i pokażą salę weselną, czy pokoje hotelowe.

Organizując przyjęcie weselne w Hotelu Alpin macie zapewnioną opiekę zarówno koordynatora wesela, jak i osoby zajmującej się florystyką. Indywidualne spotkanie odnośnie dekoracji, wyboru kwiatów czy kolorystyki odbywa się zwykle na 2-3 miesiące przed ustalonym dniem wesela. Unikalne dekoracje dopasowane pod gust Młodej Pary możecie obejrzeć na przykład na Facebooku, gdzie zamieszczają zdjęcia przygotowanej sali wykonane tuż przed rozpoczęciem przyjęcia.

Jeżeli marzycie o ślubie w plenerze i weselu w Szczyrku nie mogliście trafić lepiej. Ogród hotelowy Hotelu Alpin znajdujący się tuż przy sali weselnej będzie idealnym miejscem do zorganizowania tej niezwykłej ceremonii. Zaślubiny z widokiem na góry będą niezapomniane zarówno dla Was jako Młodej Pary, jak i dla gości, którzy będą mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu. Wyobraźcie sobie przepiękne zdjęcia, dzięki którym będziecie mogli wspominać ten dzień. Co ważne ceremonia ślubna w plenerze to nie tylko pomysł na letnie miesiące. Wiemy, że mają doświadczenie również w organizacji ślubów plenerowych późną jesienią i zimą. Świetnie sprawdza się tutaj drewniana wiata, dzięki której uzyskamy niesamowity klimat rustykalny lub góralski.

Zanim jeszcze rozpocznie się zabawa weselna Wasz koordynator powita Was uroczyście na czerwonym dywanie. To wyjątkowy dzień, więc oprawa musi być jedyna w swoim rodzaju. Goście otrzymają papierowe tubki z płatkami świeżych kwiatów, którymi obsypią Was kroczących do tradycyjego powitania chlebem i solą. Następnie, żeby również tradycji stało się zadość goście zaśpiewają pierwsze tego dnia „sto lat” i wzniosą toast winem musującym. To oczywiście też czas na tłuczenie kieliszków przez Młodą Parę. Na koniec warto zaprosić gości do wspólnego zdjęcia, które można urozmaicić wybierając na spotkaniu organizacyjnym jedną z atrakcji dodatkowych, takich jak wypuszczanie balonów z helem czy kolorowy dym.

Teraz już czas na zabawę przeplataną daniami przygotowanymi przez kucharzy pod wodzą Szefa Kuchni. Cztery ciepłe dania, uzupełniany bufet z zimną płytą oraz słodkości z hotelowej cukierni to podstawa każdego z proponowanych weselnych menu. To od Was będzie zależało, czy dodatkowo pojawi się jeszcze bufet słodki czy stół z regionalnymi przysmakami. Bez względu na to nasza obsługa kelnerska zadba o wyjątkową oprawę każdego dania. Pojawią się więc zarówno uroczyste, jak i biesiadne elementy serwowania poszczególnych kolacji.

Po zakończonej zabawie goście będą mogli odpocząć w zarezerwowanych dla nich pokojach hotelowych, a Wy jako Młoda Para w komfortowym apartamencie dla nowożeńców. Rano w hotelowej restauracji zostanie zaserwowane urozmaicone śniadanie w formie bufetu, podczas którego goście będą mogli się posilić przed podróżą. Niejednokrotnie jednak nie tylko Młoda Para przedłuża swój pobyt o kilka dni, robią to także goście weselni, którzy chcą jeszcze skorzystać z uroków Szczyrku, gdzie mieści się Hotel Alpin.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy