Sterowiec Zeppelin nad Bielskiem-Białą

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, MAGAZYN, Wiadomości, 14.09.2021 10:09,
W dniach 11-16 września br. nad południową Polską latał będzie Zeppelin ZF.
Sterowiec Zeppelin nad Bielskiem-Białą
Organizatorem przelotów jest firma ZF - światowy lider rozwiązań technologicznych dla branży motoryzacyjnej, tworzonych m.in. w centrach inżynieryjnych i zakładach produkcyjnych w Polsce.


Akcja związana jest z promowaniem przez firmę ZF globalnej strategii rozwoju mobilności nowej generacji „Next Generation Mobility. NOW”.

Kiedyś Zeppelin był królem przestworzy, dziś jest ikoną historii lotnictwa i fascynuje ludzi na całym świecie. Dla ZF ma on szczególne znaczenie. To dzięki Zeppelinowi, w 1915 roku założono firmę, której zadaniem była budowa lepszych przekładni do samolotów i pojazdów mechanicznych.

Trasa Zeppelina ZF w Polsce rozpocznie się w sobotę 11 września w Katowicach. Tego dnia sterowiec będzie latał również na Gliwicami, a w kolejnych dniach nad Częstochową (12.09), Bielskiem-Białą i Czechowicami-Dziedzicami (14.09) oraz Wrocławiem (15-16.09).

We wtorek (14.09) sterowiec dwukrotnie pojawi się nad Bielskiem-Białą i Czechowicami – Dziedzicami ok. godz. 11:00 – 11:30 oraz po południu, ok. 15:30 -16:00.

Trasę przelotu Zeppelina ZF można śledzić w serwisie FlightRadar24, który pokazuje lokalizację statków powietrznych na mapie w czasie rzeczywistym. Wystarczy w aplikacji wpisać numer indentyfikacyjny "DLZNT" przypisany sterowcowi ZF.


INFORMACJA PRASOWA

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy