19-letni pieszy zginął w wypadku

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 02.08.2023 12:42,
Do wypadku doszło 1 sierpnia wieczorem.
19-letni pieszy zginął w wypadku
Policjanci z Żywca ustalają szczegółowe okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia do jakiego doszło 1 sierpnia około godziny 20:00 na ul. Żywieckiej w Świnnej.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący samochodem osobowym marki Mercedes, 32-letni obywatel Słowacji podczas wykonywania manewru omijania autobusu, który zatrzymał się przed oznakowanym przejściem dla pieszych potrącił przechodzącego przez pasy 19-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego. W wyniku poniesionych obrażeń pieszy poniósł śmierć na miejscu.

Przez kilka godzin policjanci wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora. Droga była całkowicie zablokowana. W trakcie dalszego postępowania policjanci ustalą dokładne okoliczności tego wypadku drogowego.

- Po raz kolejny apelujemy o ostrożność i rozwagę za kierownicą. Pamiętajmy również o tym, że wyjeżdżając na drogi jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za siebie ale również za innych uczestników ruchu drogowego - apelują policjanci.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy