33-latek aresztowany za przemoc domową

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 23.02.2023 09:45,
33-latek aresztowany za przemoc domową
W poniedziałek około 15.30 dyżurny komisariatu policji w Węgierskiej Górce otrzymał zgłoszenie, że w jednym z domów doszło do awantury. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Zastali tam awanturującego się 33-latka.

Mężczyzna był bardzo agresywny i nawet w obecności policjantów wyzywał swoich rodziców. 33-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Jak ustalili śledczy, nie była to pierwsza taka sytuacja, 33-latek miał już wcześniej prowadzoną sprawę o znęcanie i aktualnie czeka na wyrok.

Mimo to nie zmienił swojego zachowania i nadal się awanturuje, grozi swoim rodzicom zabójstwem, a w stosunku do ojca stosuje również przemoc fizyczną. Mężczyzna usłyszał kolejny zarzut. Wczoraj na wniosek śledczych i prokuratora sąd aresztował go na okres dwóch miesięcy. Za popełnione przestępstwo w więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy