33-latek przekroczył prędkość o 85 km/godz.

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 25.10.2023 12:31,
Policjanci z bielskiej drogówki na terenie powiatu żywieckiego zatrzymali kierującego, który na drodze S-1 pędził ponad 185 km/godz.
33-latek przekroczył prędkość o 85 km/godz.
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego bielskiej komendy w sobotę popołudniu pełnili służbę w ramach grupy SPEED między innymi na terenie powiatu żywieckiego. Przed godziną 18:00 w Przybędzy na drodze ekspresowej S-1 zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem Audi, który przekroczył dozwoloną prędkość jazdy o 85 km/h.


Za kierownicą siedział 33-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego. Kierujący jechał z prędkością 185 km/h, w miejscu gdzie dopuszczalna prędkość wynikająca z przepisów ruchu drogowego wynosiła 100 km/h. Za przekroczenie prędkości o 85 km/h kierujący otrzymał 15 punktów karnych oraz został ukarany mandatem karnym 2500 zł.

- Pamiętajmy, że nadmierna prędkość to ciągle główna przyczyna wypadków drogowych. Wielu kierowców jadąc za szybko ryzykuje nie tylko utratę prawa jazdy ale przede wszystkim życie i zdrowie swoje oraz innych uczestników ruchu drogowego - podkreślają bielscy policjanci.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy