33-latka... skopała policyjny radiowóz

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 18.03.2022 10:29,
Kobieta wpadła podczas legitymowania w związku z interwencję w miejscu publicznym. Krewka czechowiczanka podczas zatrzymania uszkodziła policyjny radiowóz.
33-latka... skopała policyjny radiowóz

W środę wieczorem dyżurny czechowickiego komisariatu odebrał zgłoszenie o awanturze pod minimarketem na ulicy Górniczej w Czechowicach-Dziedzicach. Po przybyciu na miejsce uczestników zajścia już nie było, ale policjanci podejrzewali, że jedną z jego uczestniczek może być poszukiwana przez komisariat kobieta.

Po krótkim spatrolowaniu okolicy napotkali 33-latkę. Kobieta została doprowadzona do radiowozu, a po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych potwierdziło się, że jest poszukiwana przez sąd. Miała do odbycia karę 8 miesięcy pozbawienia wolności. Kiedy dowiedziała się, że zostanie doprowadzona do zakładu karnego, wpadła we wściekłość i kopiąc, uszkodziła drzwi radiowozu. Policjanci musieli użyć siły, żeby ją obezwładnić.

33-latka została zgodnie z dyspozycją sądu, po nocy spędzonej w policyjnej izbie zatrzymań została doprowadzona do zakładu karnego. Wkrótce odpowie również za uszkodzenie służbowego pojazdu, będzie także musiała pokryć koszty naprawy radiowozu.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy