36-latek zatrzymany za narkotyki

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 27.09.2021 11:09,
Policyjni wywiadowcy zatrzymali 36-letniego mieszkańca powiatu cieszyńskiego, podejrzewanego o posiadanie narkotyków.
36-latek zatrzymany za narkotyki

W niedzielę po południu policjanci z wydziału prewencji bielskiej komendy patrolowali okolicę Jasienicy. Na ulicy Cieszyńskiej zauważyli osobową alfę romeo, za której kierownicą rozpoznali mężczyznę znanego im z wcześniej kłopotów z prawem.

Postanowili zatrzymać pojazd do kontroli drogowej. Po sprawdzeniu 36-letniego mieszkańca w policyjnej bazie danych okazało się, że ma on sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Podczas rozmowy z policjantami kierowca sprawiał wrażenia odurzonego, dlatego zdecydowali oni sprawdzić go narkotesterem. Podejrzenia okazały się słuszne, potwierdziło się bowiem, że znajdował się pod wpływem amfetaminy. Kiedy stróże prawa przeszukali pojazd i kierowcę znaleźli przy nim jeszcze kilka porcji tego narkotyku.

36-latek został zatrzymany. Za posiadanie narkotyków grożą mu 3 lata pozbawienia wolności. Natomiast za jazdę pod ich wpływem i złamanie sądowego zakazu kolejnych 5 lat i wysoka grzywna. O jego dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy