41-latek zatrzymany za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 30.06.2023 14:44,
Mężczyzna posiadał amfetaminę, z której można było przygotować ponad 1000 działek dilerskich.
41-latek zatrzymany za posiadanie znacznej ilości narkotyków

We wtorek policjanci z Łodygowic podjęli interwencję w stosunku do 38-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego. Podczas czynności mężczyzna był mocno zdenerwowany, co zwróciło uwagę kryminalnych. Wkrótce policjanci poznali powód jego zachowania. W czasie przeszukania znaleźli u niego amfetaminę, z której można było przygotować ponad 1000 działek dilerskich. 38-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości substancji psychoaktywnych. Wczoraj na wniosek śledczych i prokuratora sąd aresztował go na okres 2 miesięcy. Za popełnienie przestępstw narkotykowych grozi mu teraz kara nawet 10 lat więzienia.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy