Kradzież przed bankomatem

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 27.06.2023 13:26,
Policjanci z bielskiej komendy wraz z patrolem Straży Miejskiej zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy dokonali kradzieży szczególnie zuchwałej poprzez wyrwanie portfela pokrzywdzonemu stojącemu w pobliżu bankomatu na jednej z ulic w centrum Bielska-Białej.
Kradzież przed bankomatem
Do zdarzenia doszło 25 czerwca na ul. Dmowskiego w Bielsku-Białej, gdzie trzech młodych mężczyzn tuż przed północą dokonało kradzieży zuchwałej, wyrywając z ręki portfel stojącemu obok bankomatu mężczyźnie, po czym uciekli w nieznanym kierunku.


O zdarzeniu został powiadomiony patrol policji, który niezwłocznie przybył na miejsce. Po przeprowadzonych czynnościach na miejscu zdarzenia, na podstawie monitoringu wizyjnego miasta ujawniono na ul. Warszawskiej trzy osoby odpowiadające rysopisowi podanemu przez pokrzywdzonego. Prowadzone czynności wraz z patrolem Straży Miejskiej doprowadziły do zatrzymania sprawców kradzieży. Okazało się, że dwóch z nich to osoby nieletnie w wieku 14 i 15 lat, trzeci to 19-letni mieszkaniec Tarnowskich Gór, który po wykonanych czynnościach został zwolniony.

Dwaj nieletni mieszkańcy Bielska-Białej zostali przesłuchani w charakterze nieletnich sprawców czynu karalnego pod zarzutem popełnienia czynu karalnego-kradzieży szczególnie zuchwałej, po czym z uwagi na podobne czyny, których się dopuścili wcześniej, na podstawie sądowego postanowienia zostali doprowadzeni do Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych. Za popełnienie tego czynu odpowiedzą przed sądem rodzinnym.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy