Bielska policja poszukuje sprawców kradzieży

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 27.06.2023 09:16,
Policjanci z Komisariatu Policji II w Bielsku-Białej poszukują trzech kobiet podejrzewanych o dokonanie kradzieży w bloku przy ulicy Poprzecznej 12 w Bielsku-Białej.
Bielska policja poszukuje sprawców kradzieży

Do zdarzenia doszło w dniu 29 maja 2023 roku około godziny 11:30 w Bielsku-Białej w jednym z mieszkań bloku przy ulicy Poprzecznej 12. Nieustalone trzy kobiety pod pretekstem napicia się wody wykorzystując moment nieuwagi właściciela mieszkania, dokonały kradzieży gotówki w kwocie 5000 złotych.

- Publikujemy wizerunek podejrzewanych kobiet zarejestrowany przez kamerę monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu ich tożsamości. Zapewniamy anonimowość! Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawców przestępstwa, o kontakt z Komisariatem Policji II w Bielsku-Białej pod nr tel. 47 85 702 90, 47 85 702 00, [email protected] lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 55 - informuje bielska policja.


źródŁo: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy