42-latek Ukrywał się w Polsce i kradł

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 07.03.2023 11:08,
Bielscy wywiadowcy zatrzymali wczoraj na terenie Bielska-Białej 42-letniego sprawcę kradzieży.
42-latek Ukrywał się w Polsce i kradł
Do zdarzenia doszło w listopadzie ubiegłego roku w Międzyrzeczu Dolnym. Wówczas dwaj sprawcy dokonali kradzieży 13 sztuk butli z czynnikiem do urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych na kwotę blisko 34 tysięcy złotych.


Jeden z nich został zatrzymany, natomiast drugi sprawca ukrywał się. Na podstawie prowadzonych czynności śledczy z Komisariatu Policji w Jasienicy szybko ustalili dane drugiego złodzieja, prowadząc za nim poszukiwania. Wczoraj w centrum miasta w godzinach wieczornych policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej namierzyli i zatrzymali zaskoczonego drugiego sprawcę kradzieży butli.

Okazało się, że zatrzymany mężczyzna 42 – letni obywatel Ukrainy ukrywał się przed organami ścigania poza granicami kraju. Do Bielska-Białej przyjechał na parę dni i jak się okazało następnego dnia, ponownie miał wyjechać. Mężczyźnie został przedstawiony zarzut kradzieży, za które przestępstwo grozi mu kara 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy