Areszt dla 45-letniej kobiety

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 26.09.2022 12:48,
Na wniosek śledczych i prokuratora żywiecki sąd tymczasowo aresztował 45-letnią mieszkankę powiatu żywieckiego.
Areszt dla 45-letniej kobiety
Kilka dni temu dyżurny żywieckiej komendy policji otrzymał informację, że w jednym z domów w gminie Czernichów doszło do awantury. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci z Gilowic.

Jak ustalili policjanci, 45-letnia mieszkanka powiatu żywieckiego mimo, że miała prowadzaną sprawę o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad swoimi bliskimi i nałożone przez prokuratora środki zapobiegawcze, ignorowała je. Nadal nachodziła rodzinę, wszczynała awantury i stosowała wobec nich przemoc. 45-latka została zatrzymana i usłyszała kolejne zarzuty. Na wniosek śledczych i prokuratora sąd aresztował ją na dwa miesiące. Za popełnione przestępstwa w więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy