Areszt dla mężczyzny, który zaatakował policjanta

Region, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 14.10.2021 12:02,
Mężczyzna w czasie interwencji znieważył mundurowych oraz naruszył ich nietykalność cielesną.
Areszt dla mężczyzny, który zaatakował policjanta

Dyżurny komisariatu policji w Łodygowicach otrzymał informację, że na terenie gminy Lipowa w jednym z domów awanturuje się mężczyzna, wszystkich wyzywa oraz grozi. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Zastali tam 56-latka, który był bardzo agresywny.

Gdy mężczyzna zobaczył mundurowych całą furię przeniósł na nich, znieważał ich, naruszył ich nietykalność cielesną, a w czasie obezwładniania szarpał i kopał. To nie wszystko. W obecności mundurowych wyzywał również oraz groził zabójstwem swojej żonie i synowi.

Mężczyzna został zatrzymany. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzuty. Na wniosek śledczych i prokuratora sąd aresztował go na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwa w więzieniu może spędzić nawet 3 lata.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy