Pijaka 19-latka wsiadła do przypadkowego samochodu i...

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 12.10.2021 12:31,
Nawet 8 lat w więzieniu może spędzić 19-letnia mieszkanka powiatu żywieckiego. Kobieta mając w organizmie blisko 2,5 promila alkoholu, wsiadła do przypadkowego samochodu i wykorzystując fakt pozostawienia w nim kluczyków odjechała.
Pijaka 19-latka wsiadła do przypadkowego samochodu i...

Dyżurny komisariatu policji w Jeleśni otrzymał informację o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Gminie Świnna. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci i potwierdzili zgłoszenie.

Jak wynikało z ich ustaleń, 19-letnia mieszkanka powiatu żywieckiego idąc drogą zauważyła mercedesa, w którym znajdowały się kluczyki. Dziewczyna nie myśląc długo wsiadła do samochodu i ruszyła. Jazdę zakończyła po kilkuset metrach uderzając w ogrodzenie posesji.

Gdy policjanci sprawdzili stan trzeźwości 19-latki okazało się, że ma ona w organizmie blisko 2,5 promila alkoholu. Jak ustalili mundurowi, nigdy nie posiadała prawa jazdy. Kobieta trafiła do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszała zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości oraz zaboru pojazdu w celu krótkotrwałego użycia i porzucenia go w stanie uszkodzonym. Odpowie też za spowodowanie kolizji drogowej. Za popełnione przestępstwa w więzieniu może spędzić nawet 8 lat.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy