Porażka wyjątkowo bez konsekwencji

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 10.10.2021 10:10, PAN
W związku z przerwą na występy reprezentacji Polski w różnych kategoriach wiekowych część drużyn I ligi pauzowała. Raków i Podbeskidzie zagrali towarzysko. Górale mieli w tym meczu kilka bramkowych szans, ale ostatecznie wygrali miejscowi 1-0 po bramce Jakuba Araka w 60 minucie. Należy się cieszyć, że Podbeskidzie na tle wicemistrza Polski wypadło dobrze, mimo porażki. Podbeskidzie zagrało w składzie: Pesković - Bonifacio, Mikołajewski, Wypych, Kowalski-Haberek, Gach - Janota, Scalet, Frelek, Goku – Biliński.

Dla obu ekip było to bardzo pożyteczne spotkanie, dzięki czemu obie drużyny zachowały rytm meczowy, a trenerzy w warunkach bojowych sprawdzili stan swojego zaplecza.