Auto wbite w barierę. Cztery osoby trafiły do szpitala

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 24.04.2023 12:00,
Żywieccy policjanci ustalają szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Węgierskiej Górce.
Auto wbite w barierę. Cztery osoby trafiły do szpitala
Jak informuje żywiecka policja, do zdarzenia doszło w niedzielę (23.04) przed godziną 3.00 na ulicy Zielonej w Węgierskiej Górce. Jak wstępnie ustalili policjanci, 19-latek kierując fordem, nie dostosował prędkości do warunków drogowych, na łuku drogi utracił panowanie nad samochodem i uderzył w bariery energochłonne.

W samochodzie, oprócz kierowcy znajdowało się trzech pasażerów w wieku od 16 do 19 lat. W wyniku zdarzenia wszyscy trafili do szpitala.


Stan dwóch z nich lekarze określają jako bardzo ciężki. Kierowcy została pobrana krew do dalszych badań na zawartość alkoholu lub też innych podobnie działających środków. Na miejscu zdarzenia przez kilka godzin pracowali policjanci oraz pozostałe służby. Teraz śledczy będą ustalać szczegółowe przyczyny oraz okoliczności tego zdarzenia.

- Apelujemy o ostrożność i rozwagę za kierownicą. Pamiętajmy, że chwila nieuwagi czy roztargnienia może zakończyć się tragicznie. Wyjeżdżając na drogi, bądźmy odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale i innych uczestników ruchu drogowego. Zawsze pamiętajmy o dostosowaniu prędkości do warunków drogowych. Niezgodne z prawem zachowania zagrażają nie tylko kierującym i ich pasażerom, ale również pozostałym uczestnikom ruchu drogowego - apelują policjanci.

źródło: KPP Żywiec
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy