Zaginęła mieszkanka Bielska-Białej

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 24.04.2023 11:11,
46-letnia bielszczanka Adelina Michłanowicz, wyszła z domu przy ul. Bukowej 17 kwietnia br. i dotychczas nie nawiązała kontaktu z rodziną.
Zaginęła mieszkanka Bielska-Białej

Komisariat Policji III w Bielsku-Białej prowadzi poszukiwania za zaginioną w dniu 17 kwietnia 2023 roku 46-letnią Adeliną Michłanowicz. Zaginiona, wychodząc z miejsca zamieszkania zabrała ze sobą rzeczy powszechnego użytku, nie podając nikomu z rodziny kierunku, w którym się udaje oraz nie pozostawiając informacji o miejscu pobyty lub celu wyjazdu. Kobieta ostatni raz widziana była w dniu zaginięcia o godzinie 9:00 w okolicy dworca PKP w Bielsku-Białej przy ul. Warszawskiej.

Rysopis zaginionej – wzrost 170 cm, budowa ciała szczupła, włosy długie, ciemne proste za ramiona, posiadane przedmioty to dokumenty, jeden lub dwa telefony komórkowe. W dniu zaginięcia ubrana była w czarną kurtkę, różowe spodnie, posiadała przy sobie plecak koloru czarnego oraz teczkę na pasek koloru czarnego.

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionej, proszone są o pilny kontakt z Komisariatem Policji III w Bielsku-Białej przy ul. Traugutta 2C, tel. 47 857 0300, 47 857 0381 lub na nr alarmowy 112.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy