Sprawca uszkodzenia mienia poszukiwany przez policję

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 24.04.2023 08:40,
Policjanci z Komisariatu Policji IV w Bielsku-Białej poszukują sprawczyni, która w dniu 16 marca 2023 roku dokonała uszkodzenia siłowników bramy do Archiwum Państwowego w Bielsku-Białej. Policja opublikowała wizerunek sprawcy, który zarejestrowały kamery monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.
Sprawca uszkodzenia mienia poszukiwany przez policję
Do zdarzenia doszło w 16 marca 2023 roku około godz. 15:10 w Bielsku-Białej przy ulicy Piłsudskiego. Sprawczyni o nieustalonej jak dotąd tożsamości, dokonała uszkodzenia dwóch siłowników bramy Archiwum Państwowego w Katowicach, Oddział w Bielsku-Białej, powodując straty w wysokości około 2 500 złotych.

Policja opublikowała wizerunek osoby i pojazdu, który zarejestrowały kamery monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

- Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o kontakt z Komisariatem Policji IV w Bielsku-Białej pod nr tel. 47 857 04 10, [email protected] lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85712 55

- informuje bielska policja.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy