reklama

Remont na terenie bielskiego szpitala

Region, Bielsko-Biała, Gospodarka, Wiadomości, 13.04.2023 11:36,
17 kwietnia Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej rozpoczyna modernizację terenu wokół placówki. Inwestycja umożliwi osobom ze szczególnymi potrzebami lepszy dostęp do świadczeń medycznych.
Remont na terenie bielskiego szpitala
Modernizacja zakończy się w lipcu. W ramach inwestycji przebudowany zostanie podjazd dla osób niepełnosprawnych, prowadzący do wejścia głównego szpitala, a także schody na parkingu.


Dodatkowo powstaną nowe schody i pochylnia przy aptece zewnętrznej, przebudowane zostaną również chodniki pomiędzy apteką i wejściem głównym do szpitala. Przed głównym wejściem powstaną także nowe miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych.

W czasie remontu dojście do budynku Szpitala Wojewódzkiego od parkingu oraz przystanku autobusowego będzie odbywać się zgodnie z oznakowaniem, chodnikiem po drugiej stronie ulicy.

Modernizacja terenu wokół Szpitala Wojewódzkiego kosztować będzie ponad 700 tys. złotych. Pieniądze pochodzą z grantu w wysokości 2 mln złotych, które placówka otrzymała z Ministerstwa Zdrowia na „Dostosowanie Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej do osób ze szczególnymi potrzebami".

- Pacjentów przepraszamy za utrudnienia. Prosimy także, aby śledzili na bieżąco aktualne informacje dotyczące utrudnień w związku z prowadzonym remontem - informuje kierownictwo bielskiego szpitala.


Informacja prasowa

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy