Zaginął 52-letni mieszkaniec Wilkowic

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 05.04.2023 10:16,
52-letni mieszkaniec Wilkowic wyszedł z domu 29 marca 2023 roku około godziny 11:00 i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Zaginął 52-letni mieszkaniec Wilkowic

Zaginiony Rafał Ryczek w dniu 29 marca 2023 roku około godziny 11.00 wyszedł z miejsca zamieszkania w Wilkowicach. Według ustaleń policjantów ostatni raz widziany był około godziny 16:30 w Bielsku-Białej na ulicy 11 Listopada, gdy przemieszczał się w kierunku ulicy Barlickiego. Od tamtej pory ślad po nim zaginął, nie powrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: wzrost około 175 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, ciemne, uszy lekko odstające, niepełne uzębienie (brak kilku zębów w dolnej żuchwie), brak połowy kciuka w prawej dłoni.


Ubrany: w kurtkę zimową w kolorze czarnym, spodnie koloru czarnego, buty koloru czarnego, sweter w poziome pasy szaro-białe, może nosić okulary.
Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o zaginionym i mogą pomóc w jego odnalezieniu, prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami Komisariatu Policji w Szczyrku, ul. Myśliwska 40, nr tel. 47 85 706 10, adres e-mail: [email protected] lub tel. 47 857 12 55.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy