reklama

Lady Pank gwiazdą Dni Śliwkowej Gminy Lipowa 2023

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 29.03.2023 09:21,
Gwiazdą Dni Śliwkowej Gminy Lipowa 2023, będzie legendarny zespół Lady Pank!
Lady Pank gwiazdą Dni Śliwkowej Gminy Lipowa 2023

Ekipa Jan Borysewicza przy największym pomniku śliwki w Polsce, zagra 5 sierpnia. Wójt Jan Góra ogłosił, że wstęp na to wydarzenie będzie bezpłatny. Drugi dzień, święta gminy upłynie pod znakiem bezpłatnych atrakcji dla dzieci.

Legendarny polski zespół rockowy założony w 1981 roku przez Jana Borysewicza, jednego z najbardziej cenionych polskich kompozytorów i gitarzystów. Wraz z wokalistą Januszem Panasewiczem stanowią trzon grupy, która już od 40 lat króluje na polskiej scenie muzycznej.

Przeboje: "Mniej niż zero", "Kryzysowa narzeczona", "Tańcz głupia, tańcz", "Mała Lady Punk", "Zamki na piasku", "Zawsze tam, gdzie ty", "Sztuka latania", "Fabryka małp", "Wciąż bardziej obcy", "Vademecum skauta", "Zostawcie titanica", "Marchewkowe pole", "Tacy sami", "Na co komu dziś", "7-me niebo nienawiści", "Młode orły", "Strach się bać" czy "Stacja warszawa" na stałe weszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej i wychowały już kilka pokoleń słuchaczy.

Informacja prasowa

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy