Wnuczka okradła swoją babcię

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 03.04.2023 15:25,
18-latka noc spędziła w policyjnym areszcie, teraz grożą jej konsekwencje karne.
Wnuczka okradła swoją babcię

W piątek (31 marca) policji ze Szczyrku otrzymali zgłoszenie od jednej z mieszkanek Szczyrku, że od pewnego czasu ginie jej biżuteria. Jak ustalili śledczy proceder miał mieć miejsce od połowy lutego. Zgłaszająca poinformowała mundurowych, że czynów tych dokonuje najprawdopodobniej jej wnuczka.

Policjanci udali się do miejsca zamieszkania 18-latki, gdzie ustalili że, sprawczyni wykorzystując nieuwagę seniorki, dokonywała kradzieży biżuterii w postaci między innymi pierścionków. W wyniku przeszukania odnaleźli cześć skradzionych przedmiotów.

Łączna wartość strat oszacowana została przez pokrzywdzoną na około 6 tysięcy złotych. 18-latka została zatrzymana, a po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszała zarzut kradzieży, za który grozi jej kara do 5 lat więzienia.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy