Nocny pożar domu

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 03.04.2023 09:56,
Na szczęście pożar udało się szybko opanować, choć straty będą spore.
Nocny pożar domu

W niedzielę (2.04) po godzinie 23:00 strażacy z kilku jednostek interweniowali w Tresnej, gdzie doszło do pożaru poddasza budynku mieszkalnego.

- Po przyjeździe na miejsce okazało się iż zapaleniu uległ strop w miejscu przechodzenia rury przewodu spalinowego kominka. Dzięki szybkiej reakcji mieszkańców oraz działań gaśniczych sąsiada, który jest funkcjonariuszem PSP szkody udało się ograniczyć w znacznym stopniu. Działania polegały na rozebraniu konstrukcji zabudowy kominka usunięciu nad palonych elementów i dogaszeniu konstrukcji drewnianej. Działania trwały ok 1,5 godziny. W trakcie działań nikt nie został poszkodowany - informują strażacy z OSP Międzybrodzie Żywieckie.

foto: fb / Straż Międzybrodzie Żywieckie

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy