Bielscy strażacy w żałobie

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 08.06.2022 13:10,
Bielscy strażacy w żałobie
Komenda Miejska PSP w Bielsko-Białej informuje, że 6 czerwca 2022r. w wieku 49 lat na wieczną służbę odszedł st.ogn. w st. spocz. Paweł Nikiel, wieloletni funkcjonariusz Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej.

- Pan st.ogn. w st. spocz. Paweł Nikiel ponad 24 lata swojego życia poświęcił ochronie przeciwpożarowej. Wstąpił do służby 1 czerwca 1994r. do Komedy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej, gdzie do 31 grudnia 1998r. zajmował stanowiska w wydziale Kwatermistrzowsko – Technicznym. W latach 1999 – 2019 pełnił służbę na stanowisku starszego operatora sprzętu specjalnego w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Bielsku – Białej. Odszedł na zasłużoną emeryturę z dniem 31.01.2019r.
Pan st. ogn. w st. spocz. Paweł Nikiel był człowiekiem niezwykle oddanym służbie, za co został odznaczony m.in. Brązowym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa oraz Dyplomem Komendanta Głównego.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się 10 czerwca 2022r. o godz. 14.30. w Kościele Parafialnym pod wezwaniem św. Michała Archanioła w Wilkowicach przy ul. Kościelnej 14.

- informuje PSP w Bielsku-Białej.

źródło: PSP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy