Bielska policja poszukuje sprawcy kradzieży

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 30.03.2022 15:48,
Policjanci z Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej poszukują sprawcy przestępstwa. Mężczyzna dokonał kradzieży 3 kluczy pneumatycznych marki Würth wartości blisko 1800 złotych w sklepie firmowym przy ulicy Warszawskiej 28 w Bielsku-Białej.
Bielska policja poszukuje sprawcy kradzieży

Poszukiwany przez policjantów mężczyzna 17 stycznia 2022 roku około godziny 16.30 dokonał kradzieży 3 kluczy pneumatycznych marki Würth o wartości blisko 1800 złotych. Do kradzieży doszło w sklepie firmowym Würth mieszczącym się przy ulicy Warszawskiej 28 w Bielsku-Białej. Wizerunek sprawcy i moment kradzieży zarejestrowały kamery sklepowego monitoringu.

- Publikujemy nagranie i wizerunek podejrzewanego o kradzież mężczyzny, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości. Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o kontakt z Komisariatem III Policji w Bielsku-Białej ul. Traugutta 2, tel. 47 85 703 00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55. Zapewniamy anonimowość!

- czytamy w komunikacie bielskiej policji.


źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy