Bielska policja poszukuje wandala

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 19.04.2022 12:32,
Kryminalni z Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej poszukują mężczyzny podejrzewanego o uszkodzenie szyby w drzwiach wejściowych stacji paliw.
Bielska policja poszukuje wandala

Jak informuje policja, zdarzenie miało miejsce 6 marca 2022 roku na stacji paliw Circle K przy ulicy Wałowej 21 w Bielsku-Białej. Poszukiwany przez policjantów mężczyzna umyślnie uszkodził szybę w drzwiach wejściowych sali sprzedażowej stacji paliw. Wizerunek sprawcy i moment uszkodzenia zarejestrowały kamery monitoringu.

Rysopis: wiek z wyglądu około 20 lat, szczupłej budowy ciała.

Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości sprawcy przestępstwa o kontakt z Komisariatem III Policji w Bielsku-Białej ul. Traugutta 2, tel. 47 85 703 00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55. Zapewniamy anonimowość!

- czytamy w komunikacie bielskiej policji.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy