Bielska policja szuka sprawcy pobicia

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 30.11.2023 10:06,
Policja opubliczniła wizerunek sprawcy zarejestrowany przez kamerę monitoringu, licząc pomoc w ustaleniu jego tożsamości.
Bielska policja szuka sprawcy pobicia
Do zdarzenia doszło 1 października 2023 roku w Bielsku-Białej przy ul. Zamkowej. Nieznany sprawca spowodował uszczerbek na zdrowiu u poszkodowanego.

- Publikujemy wizerunek mężczyzny zarejestrowany przez kamerę monitoringu. Wiek około 20-25 lat, szczupły, krótkie włosy koloru ciemnego, ubrany w ciemną bluzę, jasny bezrękawnik, na lewej dłoni miał tatuaż. Liczymy na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości. Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa o osobisty bądź telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji II w Bielsku-Białej ul. Kamińskiego 8 pod nr tel. 47 857 02 00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55.
Zapewniamy anonimowość!

- informuje Komenda Mieja Policji w Bielsku-Białej

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy