reklama

Kolejne zachorowania na Śląsku

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 26.03.2020 09:28,
Kolejne zachorowania na Śląsku

W czwartek (26.03) Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 34 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem, potwierdzonym pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych, w tym 3 z Małopolski i 6 ze Śląska. W województwie śląskim jest już 113 przypadków koronawirusa.

W dobrym stanie jest mężczyzna w średnim wieku, który zakaził się w miejscu pracy. Mieszkaniec powiatu cieszyńskiego przebywa w izolacji domowej.

W dobrym stanie zdrowia jest pięć kolejnych mieszkanek również z powiatu cieszyńskiego. Wszystkie zakaziły się w swoim miejscu pracy.

- Jednocześnie z przykrością informujemy, że w szpitalu w Koszalinie zmarł 67-letni mężczyzna zakażony koronawirusem, który miał choroby współistniejące. Natomiast w szpitalu w Kaliszu zmarł 75-letni pacjent zakażony koronawirusem, ale bezpośrednią przyczyną zgonu w tym przypadku nie był COVID-19. Dlatego pacjent ten nie zostaje włączony do statystyk osób zmarłych z powodu COVID-19 - informuje Ministerstwo zdrowia (godz. 9:20)

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem w Polsce wynosi 1085. 15 osób zmarło.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy