reklama

Zmiany w miejskiej komunikacji. Kierowca nie wpuści wszystkich do autobusu

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 25.03.2020 15:10,
Kierowca ma prawo odmówić wejścia do pojazdu kolejnym pasażerom.
Zmiany w miejskiej komunikacji. Kierowca nie wpuści wszystkich do autobusu

W związku z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 24 marca 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu epidemii (Dz. U. 2020 poz. 522), od dnia 25 marca 2020 r. wprowadzone zostają ograniczenia w liczbie przewożonych pasażerów polegające na jednoczesnym przewozie w autobusie maksymalnie tylu pasażerów ile wynosi połowa dostępnych miejsc siedzących.

W przypadku przekroczenia dopuszczalnej liczby pasażerów kierowca ma prawo odmówić wejścia do pojazdu kolejnym pasażerom.

- Mając na uwadze powyższe informujemy, że do obsługi najbardziej newralgicznych kursów skierowane zostają autobusy przegubowe, w miarę posiadanej ich dostępności. Z uwagi na dynamikę zmian prosimy o zrozumienie i postępowanie zgodnie z przepisami obowiązującymi w stanie epidemii oraz o ograniczenie podróży komunikacją miejską do niezbędnego minimum - informuje MZK Bielsko-Biała.

Przedmiotowe ograniczenia obowiązują od 25 marca 2020 r. do 11 kwietnia 2020 r.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy