Nie żyje kierowca, który wjechał w budynek urzędu

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 11.10.2022 09:10,
Do wypadku doszło przed północą w nocy z poniedziałku na wtorek (10/11.10)
Nie żyje kierowca, który wjechał w budynek urzędu
Ratownikom nie udało się uratować życia 39-letniego mężczyzny, który przed północą w nocy z poniedziałku na wtorek kierując samochodem osobowym (audi) wjechał w budynek Powiatowego Urzędu Pracy przy ulicy Partyzantów w Bielsku-Białej.

Trwa ustalanie dokładnym przyczyn tego wypadku.

- W samochodzie zakleszczony był kierowca, który nie dawał oznak życia. Obecne na miejscu Bielskie Pogotowie Ratunkowe stwierdziło zgon. Ratownicy przy użyciu narzędzi hydraulicznych, wykonali dostęp w celu wyciągnięcia denata z samochodu. Miejsce zdarzenia zostało przekazane policji oraz prokuratorowi, którzy prowadzili dalsze czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia. W wyniku zdarzenia całkowitemu zniszczeniu uległ samochód marki audi A4, róg budynku Urzędu Pracy w Bielsku-Białej, znaki drogowe oraz barierki. Działania zakończono o godz. 00:56 - informuje bielska straż pożarna.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy