Poszukiwany czterema listami gończymi mężczyzna zatrzymany przez bielską policję

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 03.10.2022 08:39,
Policjanci z Wydziału Prewencji bielskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej mężczyznę. Okazało się, że był on poszukiwany czterema listami gończymi.
Poszukiwany czterema listami gończymi mężczyzna zatrzymany przez bielską policję
Policjanci z Wydziału Prewencji w trakcie służby na jednej z bielskich ulic zatrzymali do kontroli mercedesa, którego kierujący podczas legitymowania wykazywał silne zdenerwowanie, co zwróciło szczególną uwagę stróżów prawa. Jak okazało się podczas wykonywanych czynności, mężczyzna posłużył się sfałszowanym prawem jazdy.Podane przez niego dane nie zostały potwierdzone przez wskazaną osobę, ani też nie figurowały w bazach Policji. Dopiero wnikliwość mundurowych doprowadziła do ustalenia, że jest to mężczyzna, który chciał ukryć swoją tożsamość, bo był poszukiwany czterema listami gończymi oraz czterema nakazami zatrzymania. Mężczyźnie przedstawiono zarzut posłużenia się podrobionym dokumentem, a także kierowania pojazdem pod wpływem narkotyków, co potwierdziło wstępne badanie narkotestera.

Po czynnościach mężczyzna trafił do Aresztu Śledczego w Bielsku-Białej celem wykonania kar wskazanych w decyzjach sądów.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy